A Gróf Bercsényi Zsuzsanna Városi Könyvtár szeretettel vár mindenkit az Országos Könyvtári Napok alkalmából megrendezett könyvbörzére! Ha van otthon megunt, kinőtt, kiolvasott, vagy régóta félretett könyve – legyen az gyerekkönyv vagy felnőtt olvasnivaló –, most itt az alkalom, hogy új gazdára találjanak.

Hogyan működik a könyvbörze?
Szeptember 23-tól várjuk könyvadományait a könyvtárban. Minden behozott könyvért egy kupont adunk, amelyet a könyvbörze ideje alatt, szeptember 30. és október 4. között beválthat az összegyűlt könyvekre. Minden kupon egy könyv cseréjére jogosít fel (1 kupon = 1 könyv).

Kérjük, hogy csak jó állapotú, hiánytalan könyveket hozzon, olyanokat, amelyeket Ön is szívesen olvasna!

Töltsük együtt ezt az időszakot a cserebere örömével!
A könyvbörze egy kiváló lehetőség arra, hogy új olvasmányokat találjon, és megossza másokkal azokat a könyveket, amelyek Önnél már betöltötték küldetésüket.

Csere-bere könyvbörze időpontja:
Szeptember 30-tól október 4-ig