Az Országos Könyvtári Napok programsorozat részeként különleges képzeletszínházi előadásra invitáljuk kedves látogatóinkat a Gróf Bercsényi Zsuzsanna Városi Könyvtárba. A rendezvényen Janikovszky Éva ikonikus műve, A Lemez két oldala – Női oldal kerül színpadra, amely humorral és mély érzésekkel tárja fel az emberi kapcsolatok és női sorsok örök kérdéseit.

A művet Tollár Mónika rendezésében láthatjuk, míg az előadás főszerepeiben Vándor Éva és Szandtner Anna színművészek kalauzolnak minket Janikovszky Éva varázslatos világába.

Az előadás ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várunk, hiszen nem mindennapi lehetőség, hogy egy ennyire szívhez szóló, humorral fűszerezett darabot láthassanak élőben. Ne hagyja ki ezt a különleges alkalmat, hogy egy izgalmas képzeletszínházi élményben legyen része!

Időpont: 2024. október 3. 18:00
Helyszín: Gróf Bercsényi Zsuzsanna Városi Könyvtár, Budaörs

A rendezvény ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várunk!